Pierwsza Szkoła Języków Obcych w Nałęczowie jest miejscem w którym staramy się połączyć wiedzę i doświadczenie, aby efektywnie uczyć naszych kursantów. Red and Blue language school powstała z miłości do języka i ludzi. Nauczanie języka jest naszą pasją, dlatego też wkładamy w to całe swoje serce, starając się przekazywać Wam wiedzę w interesujący sposób, motywować do dalszej pracy, samodzielnej nauki i rozwijania umiejętności. Bo język musi być żywy.

Lektorzy to wykwalifikowani specjaliści od nauczania języków obcych na wszystkich poziomach edukacyjnych, wzbudzający sympatię i zaufanie, stale doskonalący swój warsztat metodyczny oraz dydaktyczny. W swoim zespole mamy egzaminatorów sprawdzianu szóstoklasisty, egzaminów gimnazjalnych oraz maturalnych. Nauczają metodą komunikatywną, która polega na aktywnym rozwijaniu podstawowych zdolności językowych: mówienia, słuchania, pisania i czytania.
Ilość godzin dobraliśmy optymalnie. Oferujemy kurs dopasowany do Waszych potrzeb. Dokładnie tyle, ile potrzeba, by nauka była przyjemna i efektywna.

Grupy to kolejna mocna strona naszej Szkoły! W małych i kameralnych grupach nauka przebiega efektywniej. Dzięki podziałowi ze względu na wiek i poziom zaawansowania słuchaczy każdy z Was może w pełni korzystać z zajęć i podnosić swoje umiejętności językowe.

Urozmaicenie zajęć jest podstawą dobrej nauki. U nas nie będziesz się nudził- lekcje prowadzone przez kreatywnych nauczycieli oraz spotkania z native speaker’ami podczas cyklicznych imprez skutecznie zachęcają do nauki języka.

Atrakcyjne ceny sprawiają, że możesz sobie pozwolić na naukę w naszej Szkole!

Zapraszamy na nasz profil na facebooku:

facebook.com/redandblue 

facebook2

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny: 733 120 125